ubezpieczenia_unilink_pszczolki5

Ponad 25 lat doświadczenia

Już od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń. Okres ten pozwolił nam na zebranie wiedzy i doświadczenia niezbędnego do przygotowania i przedstawienia Państwu ofert zarówno z zakresu ubezpieczeń majątkowych jak i na życie.

Współpracujemy z ponad 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi na polskim rynku ubezpieczeniowym, co daje nam szeroki wachlarz możliwości oraz umożliwia porównanie i dopasowanie ofert do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Służymy pomocą przy obsłudze polis wystawionych za naszym pośrednictwem jak i poza naszym biurem.

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem

Chętnie służymy fachową pomocą i radą. Za cel nadrzędny stawiamy sobie zadowolenie Klienta, jego bezpieczeństwo i pewną przyszłość oraz gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Z przyjemnością pomożemy w doborze właściwego wariantu ubezpieczenia spełniającego Państwa oczekiwania i potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem osobiście, telefonicznie, drogą mailową lub za pośrednictwem portali społecznościowych – Facebook, Instagram. W wyjątkowych, bardzo pilnych przypadkach jesteśmy do dyspozycji 24/7 pod telefonem komórkowym.

Ubezpieczenie to inwestycja w bezpieczne jutro, pewność i spokój. Nie warto podejmować decyzji o wyborze polisy bez z konsultacji z doradcą. Państwa zdrowie i życie, majątek prywatny, firmowy czy gospodarstwo mogą być ubezpieczone na każdą okoliczność. Chętnie Państwu w tym pomożemy.

Unilink Pszczółki

Nasz zespół

Połączenie doświadczenia z młodym pokoleniem

Waldemar Rendzio

Właściciel

Absolwent Politechniki Gdańskiej, z wykształcenia inżynier mechanik. W 1987 roku ukończył Wydział Mechaniczny, kierunek Mechanika i budowa maszyn. Po kilkuletnim epizodzie związanym z pracą w biurze projektów, wszedł w świat ubezpieczeń. Z ubezpieczeniami związany nieprzerwanie od 1997 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Commercial Union (następnie Aviva, obecnie Allianz) specjalizując się w sprzedaży ubezpieczeń na życie. Po podjęciu decyzji o założeniu działalności gospodarczej prowadzi ją do dziś, chętnie dzieląc się swym wieloletnim doświadczeniem nie tylko związanym z branżą ubezpieczeniową z resztą zespołu. Prywatnie miłośnik Włoch oraz włoskiej motoryzacji.

Joanna Rendzio
Specjalista ds. ubezpieczeń

Pracę w naszej agencji ubezpieczeniowej podjęła w 2005 roku od razu po ukończeniu szkoły średniej kładąc szczególny nacisk na edukację oraz dalszy rozwój w branży ubezpieczeniowej. Pod okiem właściciela firmy, a także dzięki samorealizacji szybko poznała tajniki zawodu agenta ubezpieczeniowego oraz nabyła niezbędne kompetencje. Dziś, po ponad 15 latach praktyki zawodowej dysponuje obszerną wiedzą z zakresu ubezpieczeń, a z jej cech osobowych wyróżnić należy przede wszystkim systematyczność, dyscyplinę i upór w dążeniu do celu.Marcin Rendzio
Ubezpieczenia & Finansowanie

Swoją przygodę z ubezpieczeniami rozpoczął będąc jeszcze w szkole średniej zdając egzamin KNF w 2015 roku i otrzymując tym samym licencję agenta ubezpieczeniowego. Kontynuował edukację na poziomie wyższym kończąc kierunek Prawo w biznesie. Obecnie student IV roku na kierunku Prawo. W zespole odpowiedzialny jest za sprzedaż ubezpieczeń, przedstawianie ofert dotyczących finansowania (kredyty, pożyczki, leasing) oraz za marketing i budowanie wizerunku firmy. “Po godzinach” aktywny zawodnik oraz miłośnik piłki nożnej.Zaufali nam